پیک های نوروز ی بانک فایل آموزشی معلمان

کارشناسان و فرهنگیان عزیزی که با مجموعه بانک فایل آموزشی معلمان همکاری میکنند اقدام به طراحی پیک نوروزی ۹۷ ابتدایی , مهد کودک و پیش دبستانی در همه پایه های اول ابتدایی , دوم , سوم , چهارم و پنجم و ششم ابتدایی از آبانماه ۹۶ کرده اند.

پیک نوروزی ابتداییبا دانلود این مجموعه تکالیف نوروزی و پیک بهارانه متوجه خواهید شد که سبک طراحی و محتوا گذاری و گرافیک کاملا اختصاصی و ویژه ای را برای این مجموعه ها پیاده سازی کرده اند تا در نهایت بتوانیم به معلمان و دانش آموزان عزیز کمک کنیم.

فلسفه کاری ما بر کسب درآمد نیست و قیمت های کمی که برای دانلود فایل های آموزشی سایت قرارداده ایم تماما در جهت بهبود سخت افزاری  سایت و تولید فایل های جدید در حوزه های مورد نیاز فرهنگیان عزیز هزینه میشوند .

همچنان تا پایان سال میتوانید این مجموعه را از بانک فایل آموزشی معلمان دانلود نمایید

این مجموعه سعی کرده است با وجود اعلام وزارت آموزش و پرورش مبنی بر حذف پیک نوروزی از ساختار نظام آموزشی کشور همچنان تا پایان سال بواسطه زحماتی که تعدادی از همکاران درگیر در گردآوری و تدوین مجموعه پیک نوروزی ۱۳۹۷ کشیده اند این فایل ها را جهت دانلود در سایت حفظ کند . هرچند که مدیران این سایت به شخصه اعتقاد راسخی به مفید بودن این تکالیف نوروزی در نظام آموزشی دارند و با توجه به نبودن استانداردهای مدون تدریس قطعا واگذار کردن کامل داشن آموزان به نوشتن داستان های نوروزی میتواند باعث اتلاف اوقات فراغت و هدم استفاده بهینه از این زمان میشود.

پیک نوروزی

اگر اندک نگاهی به تاریخچه رواج پیک نوروزی در نظام آموزشی مدارس ابتدایی بیاندازیم که از اواخر دهه ۶۰ تا به امروز بوده است به روشنی در مییابیم وقتی یک تصمیم آموزشی میتواند از فیلتر چندین دولت با عقاید مختلف عبور کند قطعا مفید به فایده بوده است و بیش از ۳۰ سال حضور در ساختار آموزشی این مساله را اثبات میکند. به همین دلیل بانک فایل آموزشی معلمان با وجود اعلام رسمی حذف شدن پیک های نوروزی همچنان فایل های آن را در دسترس همکاران گرامی قرار میدهد تا هم قدردانی کرده باشیم از همکارانی که ما را در تهیه این مجموعه ها یاری کرده اند هم شاید بتوانیم نقشی در بهبود نظام آموزشی ایفا کنیم.

دانلود انواع پیک نوروزی مهد کودک , اول , دوم, سوم , چهارم, پنجم و پیک نوروزی ۹۷ ششم ابتدایی , پیک آدینه  در سایت بانک فایل آموزشی معلمان وپکیج پیک نوروزی پایه مهد کودک ، پیش دبستانی ، پایه اول دبستان پایه دوم دبستان ، پایه سوم دبستان ، پایه چهارم دبستان ، پایه پنجم دبستان و پایه ششم دبستان در  با کیفیت متمایز از سایر سایت ها در سایت بانک فایل پژوهشی معلمان خواهید یافت و با پرداخت مبلغ ناچیزی پیک نوروزی ۹۷ در دسترس شما خواهد بود.